برچسب ها : Tron Ethereum ترون اتریوم

اشتراک گذاری این مطلب :

لوگو تلگرام لوگو لینکدین لوگو کلوب لوگو فیس نما لوگو فیسبوک لوگو گوگل پلاس لوگو تویتر لوگو پینترست لوگو ردیت

روز شنبه ۲۰ام اکتبر ۲۰۱۸، جاستین سان(Justin Sun) بنیانگذار و مدیرعامل بنیاد ترون(TRON) اعلام کرد که طی روز‌های گذشته رمزارز ترون(با نماد TRX) از لحاظ میزان حجم تراکنش روزانه، توانسته برای دومین روز متوالی از رمزارز اتریوم(ETH) پیشی بگیرد. وی در ادامه اظهار داشت که این امر قطعا بدون کمک نرم‌افزار‌های غیرمتمرکزی(dApp) همچون TRONbet ممکن نبوده است.

روز ۱۹ام اکتبر، جستجوگر بلاک ترون(TRON Block Explorer) با انتشار یک پست توییتری اعلام کرد که در روز ۱۸ام اکتبر میزان حجم تراکنش روزانه‌ی این رمزارز به بالاترین حد ممکن رسیده است.

شایان ذکر است که جستجوگر بلاک ترون در این پست توییتری اعلام نموده که «۷۷ درصد از این تراکنش‌ها، قرارداد‌های هوشمندی بوده‌اند که راه‌اندازی شده‌اند».

پس از مدت کوتاهی نرم‌افزار غیرمتمرکز TRONbet که روز ۱۳ام اکتبر راه‌اندازی شده، در پاسخ به پست توییتری مذکور اعلام کرد که این نرم‌افزار غیرمتمرکز حداکثر مسئول یک ششم این حجم مبادله بوده است:

براساس گفته‌های آقای سان، در حال حاضر نرم‌افزار غیرمتمرکز TRONbet مالک بیش از ۷۰ میلیون رمزارز TRX است.

پس از مدتی در همان روز آقای سان با انتشار یک پست توییتری دیگر اعلام نمود که شبکه‌ی Tron توانسته برای اولین بار از لحاظ میزان حجم مبادله‌ی روزانه، اتریوم را پشت سر بگذارد. وی در ادامه اظهار داشت که «این تازه اول راه است».

روز گذشته(۲۰ام اکتبر) نیز آقای سان گزارش داد که TRON توانسته یک بار دیگر این کار را انجام دهد(تراکنش‌ روزانه‌ی ترون ۵۹۹ هزار و ۶۷۷ مرتبه بوده است، در حالی که تعداد تراکنش‌های روزانه‌ی اتریوم ۵۶۶ هزار ۹۷۱ مورد به ثبت رسیده است).

نظر شما در رابطه با این خبر چیست؟ آیا حجم تراکنش‌های ترون اینگونه افزایش یافته یا فقط تعداد تراکنش‌های رمزارز اتریوم در حال کاهش است؟ نظرات خود را در اینستاگرام با ما به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری این مطلب :

لوگو تلگرام لوگو لینکدین لوگو کلوب لوگو فیس نما لوگو فیسبوک لوگو گوگل پلاس لوگو تویتر لوگو پینترست لوگو ردیت
برچسب ها : Tron Ethereum ترون اتریوم