برچسب ها : نهنگ بیت کوین اخبار بیت کوین سرمایه گذاری

اشتراک گذاری این مطلب :

لوگو تلگرام لوگو لینکدین لوگو کلوب لوگو فیس نما لوگو فیسبوک لوگو گوگل پلاس لوگو تویتر لوگو پینترست لوگو ردیت

در روز یکشنبه ۳۰ام سپتامبر، لی ژیائولای(Li Xiaolai) که به عنوان سرمایه‌‌دار بیت‌کوینی و یک سرمایه‌گذار چینی شناخته می‌شود، در شبکه‌های اجتماعی اعلام نمود که فعلا در پروژه‌های بلاک‌چینی جدید سرمایه‌گذاری نمی‌کند و برای مدتی، رویکردی متفاوت در پیش خواهد گرفت.

این رویکرد آقای لی که به عنوان یکی از بزرگ‌ترین مالکانبیت‌کوین در چین، باعث غافلگیری بسیاری از مردم شده است؛ او ادعا می‌کند که اخیرا دچار یک کلاهبرداری شده و به نظر می‌رسد این رویکرد او به دلیل نارضایتی از حضور افراد کلاهبردار در صنعت بلاک‌چین بوده است.

آقای لی در شبکه‌ی اجتماعی چینی Weibo پستی منتشر کرده است و در آن توضیح داده که:

 

از امروز به بعد، لی ژیائولای شخصا در هیچ پروژه‌ای سرمایه‌گذاری نخواهد کرد، چه پروژه‌ بلاک‌چینی باشد و چه در مراحل اولیه به سر می‌برد. بنابراین، اگر شما دیدید که لی ژیائولای در ارتباط با پروژه‌ای بود، (من بدون اینکه اطلاعی داشته باشم با تعداد بی‌شماری پروژه ارتباط و همکاری داشته‌ام، اگر بگویم ۹۹درصد از آن‌ها اینگونه بوده‌اند، رقم اغراق آمیزی اعلام نکرده‌ام) فقط آن را نادیده بگیرید.Li Xiaolai

آقای لی به وجود شرایط مشابه در دیگر بخش‌های صنعت رمزارزی نیز اشاره کرد و در رابطه با حضور افراد کلاه‌بردار در صنعت رمزارزی نیز به کاربران هشدار داد. از زمان آغاز رشد چشمگیر ICOها در سال ۲۰۱۷، افراد مشهور زیادی از وجود اسمشان به عنوان مشاور در لیست پروژه‌های بلاک‌چینی مختلف شکایت کرده‌اند، پروژه‌هایی که طبق گفته‌ی خودشان هیچ ارتباطی با آن‌ها نداشته‌اند.

آقای لی که به نظر نا مطئن می‌آید، اشاره کرد که دوست دارد به طور کامل ولی تا مدتی محدود سرمایه‌ی خود را از فضای رمزارزی بیرون ببرد.

او در ادامه گفت:

من قصد دارم چندسالی را صرف ایجاد تغییراتی در حرفه‌ی خود کنم. البته هنوز برای آنچه که باید انجام دهم، برنامه‌ریزی نکرده‌انم. من هنوز در رابطه با بلاک‌چین در دراز مدت خوش‌بین هستم.Li Xiaolai

در حال حاضر استفاده از رمزارزها و شرکت در ICOها در چین ممنوع می‌باشد، با این حال  زمانی که در ماه سپتامبر قوانین مذکور اعلام شد، آقای لی از آن‌ها حمایت کرد.

نظر شما در رابطه با رویکرد یکی از بزرگ‌ترین سرمایه‌گذاران چینی چیست؟ نظرات خود را در اینستاگرام با ما به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری این مطلب :

لوگو تلگرام لوگو لینکدین لوگو کلوب لوگو فیس نما لوگو فیسبوک لوگو گوگل پلاس لوگو تویتر لوگو پینترست لوگو ردیت
برچسب ها : نهنگ بیت کوین اخبار بیت کوین سرمایه گذاری